Systemy audio / video

ELNOM ma przyjemność zaoferować nieskazitelną jakość dźwięku i obrazu za pomocą najwyższej jakości systemów audio video. Wykorzystujemy sprzęt najwyższej klasy od sprawdzonych i renomowanych firm, dostarczając najlepsze wrażenia audio-wizualne. Dobieramy je indywidualnie, pod oczekiwania i wymagania klienta. Ofertę kierujemy dla osób prywatnych, szkół, instytucji publicznych, kościołów, sal konferencyjnych i wielu innych, na terenie Poznania i okolic.

Domowe systemy audio video


Kino domowe z prawdziwego zdarzenia to pragnienie wielu. My jesteśmy w stanie go dostarczyć. Oferujemy projekt i instalację telewizora ściennego o dużej przekątnej i podłączenie do niego odtwarzacza Blu-Ray bądź DVD. Następnie zadbamy o wysokiej jakości dźwięk, montując amplituner do głośników rozmieszczonych po całym pomieszczeniu. Żaden z nich nie znalazł się w danym miejscu przypadkowo – na postawie doświadczenia i fachowej wiedzy jesteśmy w stanie rozmieścić je tak precyzyjnie, aby wrażenia podczas seansu były bliskie temu, co odczuwa się w prawdziwym kinie. Montujemy je tak, aby nie rzucały się w oczy, czyli w ścianę bądź suficie.

Dodatkowo proponujemy instalację systemu multiroom, dzięki któremu będzie można sterować DVD, serwerem muzycznym, zmieniarką płyt czy tunerem telewizyjnym na odległość za pomocą specjalnego panelu montowanego na ścianie. Jest to duże udogodnienie, pozwalające na kontrolowanie systemu audio video bez większego wysiłku.


Systemy AV w instytucjach publicznych


Szkoły, uczelnie czy urzędy nie mogą obecnie prawidłowo funkcjonować bez wsparcia technologicznego. Zajmujemy się projektowaniem i montażem tablic interaktywnych, rzutników wraz z wizualizerem, a także telewizorów. Dzięki nim uczniowie i studenci łatwiej i szybciej przyjmą wiedzę, a nauczyciele lepiej ją przekażą. Są również bardzo potrzebne podczas zebrań i szkoleniach w urzędach.

Instalacje audio video w salach konferencyjnych


Wymagania podczas konferencji, szkoleń czy po prostu zwykłych spotkań w firmach znacząco wzrosły od ostatniego czasu. Chcąc zapewnić wysoką jakość i prestiż swojego przedsiębiorstwa warto zainwestować w nowoczesne, wysokiej jakości systemy audio-wizualne. Rzutnik z wizualizerem może być niewystarczający – instalacja ekranu interaktywnego i odpowiedniego nagłośnienia już prędzej. Dobry sprzęt pozwala na organizowanie konferencji na odległość, a także sprawia ogólne dobre wrażenie na inwestorach i partnerach biznesowych.


Wszystko to i jeszcze więcej możemy Ci zapewnić – już wiele poznańskich firm zaufało naszym specjalistom, którzy doskonale zaprojektowali i zainstalowali systemy audio video w ich siedzibach. Dołącz do nich – dysponujemy doskonałym sprzętem o długiej żywotności. Wszystko sterowane jest za pomocą panelu bądź pilota, w zależności od preferencji klienta.

Dlaczego właśnie Elnom?


Jesteśmy doświadczoną firmą oferującą projekt, montaż, instalację oraz serwis systemów audio video na terenie Poznania i okolic. Każde zlecenie oceniamy indywidualnie, dokładnie sprawdzając akustykę pomieszczenia za pomocą fachowego sprzętu, gdzie na podstawie tych pomiarów ustalamy cały projekt.

Jesteśmy dostępni dla każdego, od szkół po urzędy państwowe aż do kościołów. Dostarczamy sprzęt najlepszej jakości i łatwy w obsłudze, od największych producentów na rynku, po czym montujemy go według preferencji i wymagań klienta. Z racji zmieniających się technologii wciąż poszerzamy swoją wiedzę o nowości nie tylko w kwestii sprzętu, ale i jego instalacji i obsługi, chcąc zapewnić rzetelność i trwałość realizacji zlecenia. Nie boimy się wyzwań – zawsze stawiamy klienta i jego potrzeby na pierwszym miejscu, dlatego spełnimy je wszystkie w sposób szybki i skuteczny.

Systemy audio video pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości dźwięku i obrazu w każdym miejscu. Są proste w obsłudze, ale niezwykle skuteczne w swoim działaniu. Stały się dzięki temu obowiązkowym wyposażeniem każdej firmy i instytucji, której zależy na nowoczesności, komforcie i prestiżu. Gwarantujemy profesjonalizm, terminowość i korzystne warunki współpracy zarówno dla dużych i średnich firm, jak i dla domów prywatnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług – jesteśmy pod telefonem, pocztą lub w biurze w Poznaniu.