Somfy – przykładowe produkty

automatyka budynkowa
Automatyka w budynku – przykładowe wykorzystanie
8 grudnia 2020
Show all

Somfy to firma z długoletnią tradycją, która już od 50 lat wspiera miliony użytkowników na całym świecie. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i najnowocześniejszej technologii życie staje się wygodniejsze i bezpieczne.

Somfy – proste i innowacyjne rozwiązania dla domu

Firma z ogromnym doświadczeniem od wielu lat pracuje na swoją renomę. Każdego dnia sztab specjalistów opracowuje rozwiązania, które mają wprowadzić spokój i poczucie bezpieczeństwa wśród domowników. Jednocześnie systemy mają być proste i przyjazne. Somfy to napędy elektryczne, aplikacje ułatwiające sterownie, oraz wszelkie innowacyjne rozwiązania do zarządzania domem. To ponad 2000 patentów, które są efektem wieloletnich badań specjalistów w tej dziedzinie.

Somfy – przyjazne dla środowiska

Firma od lat dba o środowisko i troszczy się o przyszłość planety. Dlatego dokłada wszelkich starań, by innowacyjne rozwiązania wpływały na zmniejszenie zużycia energii. Produkty powstają zgodnie z zasadami ekoprojektu Act for Green, co sprzyja środowisku. Wszelkie procedury wprowadzane są na całym świecie, we wszystkich oddziałach Somfy.

Somfy – nie tylko produkty, ale również wsparcie klientów

W trosce o najwyższą jakość usług Somfy oferuje swoim klientom wsparcie techniczne. Liczne materiały poradnikowe, forum, formularze kontaktowe oraz linia telefoniczna do dyspozycji klientów to doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy oczekują pełnego profesjonalizmu.

Somfy – co w ofercie?

Somfy oferuje szereg rozwiązań dla domu. Wśród popularnych produktów szczególnym zainteresowaniem cieszą się od lat rozwiązania kompleksowe.

1. Inteligentne sterowanie domem – to bezpieczne i wygodne rozwiązanie dla mieszkańców. Pozwala to znacznie ograniczyć koszty utrzymania gospodarstwa domowego i poprawia bezpieczeństwo użytkowników. To nie tylko kontrola ogrzewaniem, ale również zdalne podlewanie, czy sterowanie oświetleniem.

2. Czujniki – wszelkie czujniki ruchu zapewniają bezpieczeństwo domownikom. Warto również zaopatrzyć dom w czujniki dymu i gazu. Równie praktyczne są rolety zdalnie sterowane, które umożliwiają obsługę, będąc poza domem.

3. Osłony zewnętrzne i wewnętrzne – to nie tylko ozdoba domu, ale również niezbędna ochrona. Rolety, okiennice, żaluzje fasadowe, czy screeny to tylko nieliczne rozwiązania. Wśród osłon wewnętrznych na szczególną uwagę zasługują piękne i funkcjonalne zasłony oraz żaluzje i rolety do stosowania wewnątrz pomieszczeń.

4. Taras i otoczenie – wśród produktów, które poprawiają funkcjonalność otoczenia domu, warto wskazać na markizy tarasowe i pergole. Co więcej, wszystko z napędem i układem kontrolnym.

5. Bramy i akcesoria – wśród produktów, które niezbędne są w każdym domu niezwykle istotna, jest również brama. Somfy oferuje swoim klientom bramy wjazdowe, garażowe, wideodomofony oraz zamki sterowane smatfonem. Dzięki temu można sterować drzwiami wejściowymi na odległość.

6. Kamery i alarmy – w trosce o bezpieczeństwo i kompleksową ochronę całego domu Somfy oferuje również kamery i alarmy. Urządzenia najwyższej jakości, dostosowane do potrzeb każdego domu to poczucie bezpieczeństwa i pełna kontrola nad urządzeniami, nawet zdalnie.

Somfy to firma z wieloletnią tradycją. Oferuje produkty tylko najwyższej jakości, które sprawdzają się w każdych, nawet ekstremalnych warunkach. To gwarancja bezpieczeństwa domu i oszczędności.

W trosce o zadowolenie każdego klienta Somfy Poznań oferuje kompleksowe rozwiązania dla każdego domu. Zapytaj o szczegóły i wybierz skuteczną ochronę oraz bezpieczeństwo.

Komentarze są wyłączone.