Monitoring on-line

Sterowanie domem ze smartfona to jedno z udogodnień, które zapewni Tobie nasza firma. Automatyka budynku polega na sterowaniu poza domem – monitoringiem, oświetleniem, bramą, żaluzjami czy ogrzewaniem. Pokażemy Ci jak połączyć automatykę Twojego budynku z urządzeniem mobilnym. Smartfony, jak i tablety dzięki specjalnej aplikacji pozwolą Ci kontrolować domowymi urządzeniami, gdy będziesz w pracy czy też z rodziną na wakacjach. Ofertę kierujemy dla mieszkańców Poznania i nie tylko – sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Sterowanie domem ze smartfona – jakie daje możliwości?


Kontrola domu za pomocą urządzenia mobilnego takiego jak smartfon czy tablet daje ogromne możliwości nie tylko wewnątrz, ale zwłaszcza poza nim. Dzięki aplikacjom możemy kontrolować wiele urządzeń elektrycznych w mieszkaniu – ich stan techniczny, etapy pracy, itp. Potrafią być dużą wygodą w codziennym życiu, jak i będąc na urlopie lub wyjeździe służbowym. Co konkretnie są w stanie dla nas zrobić?

Sterowanie domem z urządzenia mobilnego pozwala na aktywowanie ogrzewania lub klimatyzacji jeszcze będąc w drodze z pracy – to samo dotyczy wnętrza samochodu, który również może być częścią systemu. Taka dogodność to także zapewnienie bezpieczeństwa – aplikacja integrująca nasz smartfon z kamerami umożliwia ciągły monitoring w każdej sekundzie naszego bycia poza domem, a w razie nieoczekiwanego gościa – na szybką reakcję. To samo dotyczy czujników dymu i ruchu – do każdej z nich instalowana jest aplikacja, która bezpośrednio na nasz telefon informuje o ważnych zdarzeniach.


Wygoda na wiele sposobów


Zawsze możemy sprawdzić czy wszystkie światła w domu zostały wyłączone na noc – wystarczy włączyć smartfon czy tablet. Bardzo popularne są też wideodomofony montowane przy wejściu do domu, przez które widzimy kto jest przed drzwiami, a nawet jesteśmy w stanie z nim porozmawiać dzięki głośnikowi. A wszystko to na odległość, na co pozwala aplikacja w urządzeniu mobilnym.

Sterowanie domem ze smartfona to również sposób na oszczędzanie – wiele z takich systemów informuje na bieżąco o poziomie zużycia energii w mieszkaniu, co przekłada się na jej lepsze gospodarowanie przez domowników. Będąc zawsze świadomym możemy zaoszczędzić nawet 15% energii! Nowoczesne rozwiązania to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim szansa na lepszą jakość życia – skorzystaj z naszej oferty, a sam się o tym przekonasz!


Jedno kliknięcie wystarczy, abyś włączył ogrzewanie, wyłączył światło w całym domu oraz aktywował system alarmowy na wypadek włamania. Brzmi zbyt pięknie? Sterowanie domem z urządzenia mobilnego daje taką możliwość. Jeżeli pragniesz, aby Twój dom był na miarę XXI wieku, to zgłoś się do nas. Jesteśmy fachowcami w instalowaniu systemów, dzięki którym bezpieczeństwo i komfort Twoich najbliższych będziesz mógł zapewnić w kilka sekund. Działamy na terenie Poznania i okolic – skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej!