Inteligentne sterowanie domem

Nasza firma specjalizuje się w systemach inteligentnego sterowania domem, dzięki czemu od podstaw wykonamy wszystko, czego potrzebujesz. Oferujemy zdalne sterowanie gniazdkami, oświetleniem, ogrzewaniem i nie tylko. Mieszkasz w Poznaniu i okolicach? Tworzymy inteligentne domy Poznań! Koniecznie się z nami skontaktuj!

Inteligentne sterowanie domem – dlaczego warto?


Inteligentne sterowanie domem to wygodne i bezpieczne rozwiązanie nie tylko dla dorosłych, ale również i dla najmłodszych. Systemy inteligentnego domu w Poznaniu, które oferujemy, pozwolą Ci obniżyć koszty gospodarstwa domowego. Inwestując w elastyczny system automatyki budynkowej, będziesz mógł go rozbudowywać w miarę swoich potrzeb oraz dostosować do aktualnego sposobu życia. Co najważniejsze, sama obsługa jest bardzo prosta, co umożliwia szybkie jej opanowanie. Taka instalacja obniży Twoje rachunki nawet o 30%!

Systemy inteligentnego domu współpracują z czujnikami ruchu, dzięki czemu światło gaśnie po stwierdzeniu braku Twojej obecności w pokoju. Co więcej, wentylacja w pomieszczeniu zostaje automatycznie wyłączona po otwarciu okien lub drzwi tarasowych. Bez obaw o wysokie koszty ogrzewania lub energii elektrycznej możesz opuścić dom, ponieważ na ten czas zostanie obniżona temperatura pomieszczeń oraz zostaną odłączone od energii zbędne urządzenia. Zdalne sterowanie gniazdkami pozwala również na włączanie i wyłączanie określonych urządzeń będąc poza domem. Dzięki współpracy z firmami:

  • Somfy,
  • Fibaro,
  • KNX,
korzystamy z wysokiej jakości systemów. Uważasz, że właśnie to jest dla Ciebie? Chcesz wdrożyć automatykę budynkową do swojego domu lub mieszkania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.


Kontrola ogrzewaniem


Dzięki inteligentnej kontroli ogrzewania domu dostosujesz temperaturę pomieszczeń do warunków panujących na zewnątrz. Nasz instalator pokaże Ci ustawienia obniżania temperatury, gdy domowników nie ma w domu. Oprócz tego połączymy sterowanie różnymi źródłami ciepła, np. z pompą ciepła, ogrzewaniem podłogowym czy wentylacją. Sterowanie ogrzewaniem w Twoim domu to komfortowe oraz przyjemne temperatury w każdym pomieszczeniu. System inteligentnej kontroli ogrzewania w Poznaniu znalazł już zastosowanie w wielu domach.

Zdalne podlewanie – na czym polega?


W szerokiej ofercie naszych usług znajdziesz również system automatycznego nawadniania. W pełni można nim sterować z poziomu telefonu lub laptopa. Wystarczy tylko zainstalować odpowiedni interfejs, który jednocześnie zagwarantuje sprawne działanie oraz prawidłową reakcję na czynniki pogodowe. Nasi specjaliści podłączą zawory oraz zraszacze znajdujące się przy Twoim ogrodzie z centralnym sterownikiem. Ten zaś zostanie zintegrowany z siecią Wi-Fi. Po zainstalowaniu aplikacji na telefonie będziesz mógł połączyć się z systemem oraz nawadniać ogród, kiedy zajdzie taka potrzeba. Zdalne podlewanie to ogromna wygoda na co dzień!

Inteligentne sterowanie oświetleniem, czyli kolorowe światła RGB


Podczas nieobecności w domu często zastanawiasz się, czy wyłączyłeś światło? Wystarczy wybrać odpowiednią opcję w aplikacji, a ona rozwieje Twoje wątpliwości. Tak właśnie działa zdalne sterowanie oświetleniem. Pamiętaj, że zdalne sterowanie oświetleniem działa poza domem, jak i również wewnątrz. Nie musisz chodzić po domu i sprawdzać. Teraz masz aplikację, która w tym Cię wyręczy. Inteligentne sterowanie oświetleniem jest właśnie dla Ciebie! Inteligentne sterowanie oświetleniem w Poznaniu to jedna z najczęściej wdrażanych opcji nowoczesnego domu.

Inteligentne sterowanie oświetleniem to nie tylko żarówki o standardowej barwie ciepłej czy zimnej. To również kolorowe światła RGB, które świecą w takim odcieniu, jaki na daną chwilę jest dla Ciebie odpowiedni. Dzięki systemowi Somfy, Fibaro bądź KNX, który Ci zainstalujemy, dopasujesz światło do pory dnia, nastroju czy też okazji. Dzięki zdalnie sterowanemu oświetleniu będziesz mógł zmieniać kolor światła bez względu na miejsce, w którym się znajdujesz. Możesz go błyskawicznie uruchomić poprzez zainstalowanie odpowiedniej aplikacji w Twoim telefonie, a cieszyć się będziesz wygodą przez długie lata. Wykonamy dla Ciebie całościową instalację systemu, działamy głównie w Poznaniu i okolicy.

Adaptacyjne oświetlenie


Siedzisz w fotelu, czytasz książkę i zapada zmrok? Potrzebujesz odpowiedniego oświetlenia, ale nie chcesz odrywać się od ciekawego rozdziału? Zdalne sterowanie oświetleniem pozwoli Ci na uzyskanie światła takiego, jakie właśnie potrzebujesz. Dzięki odpowiednim systemom, które się adaptują do danej sytuacji, będziesz mógł regulować światło z każdego miejsca i w każdym pomieszczeniu. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację w swoim telefonie i już możesz cieszyć się wygodą każdego dnia. Zdalnie sterując oświetleniem masz sposobność wyłączać światło w domu, będąc w pracy lub zgasić dziecku lampkę, kiedy zaśnie, nie wychodząc z sypialni.

Dom inteligentny to spełnienie Twoich marzeń? Siedzisz w fotelu i myślisz, jak dobrze byłoby posiadać inteligentne sterowanie oświetleniem? A może bardziej przekonuje Cię zdalne podlewanie czy sterowanie gniazdkami? Nie czekaj, tylko już dziś skontaktuj się z naszymi ekspertami w dziedzinie inteligentnych domów i korzystaj z wygody o każdej porze dnia i w każdym miejscu. Do instalacji systemów w Twoim domu wykorzystamy materiały najwyższej jakości. Wybierając systemy Somfy, KNX i Fibaro stawiasz nie tylko na udogodnienia, ale również oszczędzasz swój budżet domowy, który możesz wykorzystać na inne cele.

Naszą ofertę kierujemy dla mieszkańców Poznania i nie tylko. Sterowanie ogrzewaniem, podlewaniem czy oświetleniem jest na wyciągnięcie ręki - Już teraz skorzystaj z dobrodziejstw dzisiejszej technologii i spraw sobie systemy inteligentnego domu!