Bezpieczeństwo

Dla tych, którzy cenią bezpieczeństwo swojego domu i członków rodziny oferujemy systemy zabezpieczające przed włamaniami i nieprzewidzianymi wypadkami. Zajmujemy się zarówno dopasowaniem, jak i montażem oraz serwisem danych programów. Zdalne sterowanie roletami, czujniki dymu czy gazu to tylko niektóre z opcji, jakie proponujemy. Doświadczenie oraz wysokiej jakości sprzęt pozwala nam zapewnić ich niezawodność na długie lata. Ofertę kierujemy dla mieszkańców miasta Poznań, jak i pobliskich miejscowości.

Czujniki ruchu


Jednym z najważniejszych i najpopularniejszych systemów bezpieczeństwa są czujniki ruchu, zwane również detektorami. Stosujemy czujniki typu PIR, które z łatwością wykryją niepożądane wtargnięcie do budynku. Działają na zasadzie podczerwieni – reagują w momencie zmiany promieniowania podczerwonego emitowanego przez element o wyższej temperaturze niż otoczenie. Każde zdarzenie zapisywane jest w systemie, a te ważniejsze natychmiast są wysyłane na telefon właściciela w postaci SMS-a. Zapewniają tym samym bezpieczeństwo w sposób skuteczny i szybki, pozwalając na natychmiastową reakcję.

Kontaktrony magnetyczne na okna i drzwi

Z pewnością przydatne będą także magnetyczne czujniki otwarcia drzwi i okien. Występują w postaci niewielkiego nadajnika z czujnikiem kontaktronowym, którego montuje się na skrzydle drzwi bądź okna za pomocą magnesu zewnętrznego. W momencie przesunięcia się magnesu od czujnika pod wpływem otwarcia skrzydła wysyła sygnał radiowy do systemu alarmowego. Jest to jeden z najlepszych systemów przeciwwłamaniowych, jakie aktualnie występują.


Czujnik dymu


Chcąc zapewnić bezpieczeństwo swojego domu zachęcamy do zainstalowania czujników dymu lub podwyższonej temperatury. Są tym samym odporne na zadymienie i jego właściwości, a na każde podejrzane substancje chemiczne w nim występujące reagują alarmem. Każde ryzyko pożaru jest monitorowane, a w razie realnego zagrożenia powiadamiają wiadomością na telefon. Najczęściej montuje się je w kuchni i w garażu, gdzie można się spotkać z ogniem, gazem lub dymem. Systemy, które oferujemy pobierają energię z baterii tak, że nawet w czasie awarii prądu są w pełni aktywne. Dzięki temu zapewniają bezpieczeństwo nawet w najbardziej trudnych warunkach.

Czujnik gazu


Jak w przypadku czujnika dymu, tak i czujnik gazu jest jednym z ważniejszych systemów bezpieczeństwa. Detektory półprzewodnikowe mają za zadanie reagować na wysokie stężenie danego typu gazu w domu. Są szczególnie przydatne w przypadku tych bezwonnych i bezwzględnych, takich jak czad (tlenek węgla). W momencie wykrycia zwiększonej emisji tlenku węgla w powietrzu czujnik natychmiast reaguje alarmem i powiadamia wiadomością tekstową na telefon właściciela. To sprawia, że będąc nawet poza Poznaniem możesz być spokojny o swój dobytek!

Zdalne sterowanie roletami


Automatyczne sterowanie roletami to wygoda, która zapukała już do niejednego domu. Teraz Twoja kolej do skorzystania ze zdalnej kontroli roletami w Poznaniu. To oszczędność energii oraz poprawa ochrony antywłamaniowej. Całe wykonanie instalacji należy do nas. Materiały i systemy, którymi się posługujemy, są sprowadzane od najlepszych firm. Twoje zadanie to wyłącznie zainstalowanie aplikacji na telefonie.

Możesz zarządzać wszystkimi roletami na raz lub pojedynczymi elementami. Po stronie gdzie świeci słońce możesz podnieść rolety, a zasłonić tam, gdzie go już nie ma. W kolejnej porze dnia ten układ zmienisz według uznania. Zdalne sterowanie roletami może być już do Twojej dyspozycji! Nie czekaj – zabezpiecz swój dom, a tym samym swoich najbliższych sprawdzonymi i wysoko jakościowymi systemami. Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji od wiodących, światowych marek. Mamy doświadczenie zarówno w montażu, jak i doradztwie i serwisie. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Poznania i okolic do skorzystania z naszej oferty – skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.